Gru 30, 2017
765 Views
0 2

Wtorki z Mastercard – bilet do Multikina za 10 zł i bilet gratis przy płatności Masterpass

Opublikowane przez
Promocja trwa od
01/12/2017
do
30/11/2018
| Regulamin Idź do oferty

Przy płatności Mastercard lub Maestro bilet kosztuje tylko 10 zł, a jeśli zapłacisz Masterpassem otrzymasz dodatkowy bilet za każdą transakcję!

Szczegóły promocji

1. Dokonaj zakupu biletu na dowolny wtorkowy seans 2D w Multikinie – możesz to zrobić zarówno na stronie internetowej www.multikino.pl, w aplikacji mobilnej lub bezpośrednio w kasie kina
2. Opłać transakcję kartą Mastercard lub Maestro, a za bilet zapłacisz tylko 10 zł

Dodatkowy bonus

Jeśli dokonasz zakupu biletów przez internet lub aplikację mobilną i opłacisz je przez usługę Masterpass, za każdą transakcję otrzymasz bilet gratis! Zostanie on wysłany na podany przez Ciebie adres mailowy w ciągu 30 minut od zrealizowanej transakcji.

Jak wycisnąć najwięcej z tej promocji?

Kupuj bilety na wtorkowe seanse na stronie www.multikino.pl. Każdy bilet najlepiej kupić osobno (nawet jeśli idziesz w parze lub grupą) i zapłacić za niego płatnością Masterpass, ponieważ za każdą transakcję otrzymasz dodatkowy bilet gratis. Jeśli w ramach jednej transakcji kupisz kilka biletów, to i tak otrzymasz tylko jeden bilet w prezencie.

Ograniczenia

Pula biletów rabatowych jest ograniczona do ilości 200 000 sztuk, a pula biletów promocyjnych (gratisowych przy płatności Masterpassem) jest ograniczona do 10 000 sztuk.

Źródło: Masterpass | Fot: masterpass.pl
Promocje:
Zakończone
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x