Lut 20, 2019
968 Views
0 0

PLAY NOW TV – telewizja Play przez 6 miesięcy bez opłat

Opublikowane przez
Promocja trwa od
21/02/2019
do
20/08/2019
Idź do oferty

Dołącz do testów nowej telewizji PLAY NOW TV przez 6 miesięcy bez opłat i zobowiązań!

Szczegóły promocji

1. Od 21 lutego 2019 możesz przystąpić do testowania nowej usługi telewizyjnej PLAY NOW TV

2. Aby uczestniczyć w testach nie trzeba być klientem sieci Play, wystarczy przyjść do salonu fioletowego operatora, podpisać umowę i odebrać urządzenie TV BOX, które należy zwrócić po zakończeniu testów

3. Umowa testowa obowiązuje przez pierwsze 6 miesięcy, w ramach której bez żadnych opłat i zobowiązań możesz korzystać z urządzenia TV BOX i pakietu PLAY NOW TV, po upływie testów, klient może zdecydować o kontynuowaniu korzystania z usługi lub jej rezygnacji bez żadnych opłat.

4. Klienci, którzy zdecydują się na kontynuację korzystania z usługi, od 7 miesiąca będą ponosić opłatę za korzystanie z usługi w wysokości 20 zł (dla klientów posiadających usługę PLAY NOW) lub 35 zł (dla osób, nie będących klientami Play lub nie posiadających usługi PLAY NOW)

Ograniczenia

Zgłoszenia do testów rozpoczynają się od 21 lutego 2019 i przeznaczone są dla wszystkich klientów (nie trzeba być klientem sieci Play). Liczba urządzeń TV Box jest ograniczona. UWAGA! W trakcie testów, konsultanci Play będą kontaktować się z użytkownikami testów, w celu zebrania informacji zwrotnych i uwag na temat świadczonej usługi.

Źródło: Play | Fot: play.pl
Promocje:
Zakończone
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x